Nasze rozwiązania dla przemysłu kolejowego

Von Roll pomaga producentom silników trakcyjnych, transformatorów, przekładników, prostowników, baterii oraz bezpieczników obniżyć koszty oraz uczestniczyć w ciągłym rozwoju mającym na celu zwiększenie wydajności oraz stosunku mocy do wagi.

Oczekiwania stawiane silnikom elektrycznym oraz elementom używanym w lokomotywach są bardzo wysokie. Dużo wyższe niż w innych systemach izolacyjnych obciążenia pod względem elektrycznym, termicznym i mechanicznym, w połączeniu z wymaganiami niezawodności mają bezpośredni wpływ na wybór materiałów i procesów izolacyjnych.

Von Roll jest producentem, który jest w stanie dostarczyć materiały spełniające Państwa oczekiwania. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na nasz system izolacji, opracowany zarówno dla systemów resin rich (RR) jak i impregnacji próżniowej (VPI).

 

Silniki trakcyjne prądu zmiennego (AC)

Von Roll dostarcza produkty dla stojanów i wirników AC, takich jak izolacja przewodnika, izolacja główna, kliny żłobkowe oraz materiały do konsolidacji pakietów.

Silniki trakcyjne prądu stałego (DC)

Von Roll oferuje szeroki zakres drutów, produktów mikowych, żywic oraz kompozytów potrzebnych do produkcji silników DC.

Nasze produkty dla transformatorów trakcyjnych

Transformatory trakcyjne są zalane olejem, ale ich temperatura pracy jest dużo wyższa niż standardowych transformatorów olejowych, w związku z czym zastosowanie mają materiały o wyższych parametrach.

Do izolacji rdzenia mogą być zastosowane różnego rodzaju taśmy polyglas. Delmat Polyster jest używany jako wsparcie dla cewki, a części z Delmatu wraz z elementami łącznymi z Delglasu służą do złożenia i trwałego połączenia części transformatora.

*Te produkty nie są widoczne na zdjęciu.

Nasze produkty do szaf sterowniczych i rozdzielczych

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia podstacji są szafy sterownicze  i rozdzielcze. Von Roll jest liderem rynku systemów izolacyjnych i dostarcza najwyższej jakości materiały pomagające przy fluktuacjach prądu i napięcia w systemach sieci elektroenergetycznych.

Ochrona baterii

Von Roll Shield B chroni twój system gromadzenia energii przed zewnętrznymi zagrożeniami mechanicznymi.

  • Shield B kompozyty odporne na uderzenia