Piec Pyrox

Piec czyszczący Pyrox jest wyjątkowy i różni się od standardowych pieców do „wypalania”. Cały proces odbywa się w środowisku beztlenowym. Oznacza to, że materiały są równomiernie podgrzewane i nie dochodzi do odkształceń. W tym celu palniki przemysłowe wyposażone są w oddzielny kanał powietrzno-gazowy. Dzięki temu regulacja temperatury jest optymalna, a czyszczone materiały zachowują swoje pierwotne właściwości.

Wszystkie piece Pyrox spełniają surowe wymagania środowiskowe. Dzieje się tak między innymi dlatego, że każdy piec Pyrox jest wyposażony w komorę dopalacza. Przestrzeń ta, ogrzana do temperatury co najmniej 850°C, jest w stanie spalać uwolnione gazy, tak aby nie dochodziło do emisji szkodliwych związków z usuwanych powłok. Dzięki tej technice środowisko pozostaje wolne od szkodliwych substancji.

Aby kontrolować cały proces, wszystkie piece do pirolizy są wyposażone w bardzo przyjazny dla użytkownika sterownik. Dzięki zaprojektowanemu przez nas oprogramowaniu piec może przechowywać wszystkie dane i przekształcać je w wykresy i tabele.

Zaawansowana kontrola: Połączenie prostoty i wysokiej jakości wykonania.

Obsługa pieca Pyrox Cleaning jest również wyjątkowa dzięki bardzo zaawansowanemu sterowaniu Jumo. Duży ekran dotykowy jest łatwy w obsłudze, czytelnie wyświetla funkcje.

Piec Mubox

Piec Mubox jest tak samo wydajny, jeśli chodzi o zgodność z wymogami ochrony środowiska. Wszystkie piece Mubox spełniają surowe światowe wymagania w zakresie ochrony środowiska. Dzięki wbudowanej komorze dopalacza wszystkie niebezpieczne gazy są spalane przed wejściem do środowiska. Dlatego też temperatura w komorze dopalacza osiąga około 850°C. Technika ta zapewnia, że środowisko naturalne pozostaje wolne od substancje szkodliwych.

Prosta obsługa, świetne efekty.

Ustawienie pieca odbywa się za pomocą kilku przycisków. Piec ten posiada cyfrowy wskaźnik temperatury, zabezpieczenie przed gwałtownym wzrostem temperatury za pomocą systemu natrysku wody, klapę przeciwwybuchową w górnej części pieca oraz wózek załadunkowy ułatwiający transport do i z pieca czyszczonych elementów.