Jesteśmy zespołem ludzi, których zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców polskiego przemysłu elektrycznego w znajdowaniu materiałów, narzędzi oraz urządzeń dostosowanych do ich potrzeb i możliwości.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania, sprawdzone i przetestowane przez liderów w branży.

Szereg oferowanych przez nas rozwiązań został już wykorzystany przez firmy na całym świecie. Jest to wypadkowa wielu lat doświadczeń oraz uważnego słuchania naszych klientów. Dzięki temu możemy zaproponować udoskonalone i optymalne technologie, ale także nowości będące odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów.

Dysponujemy szeroką gamą produktów, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Oferowane przez nas produkty są od wielu lat wykorzystywane zarówno przez duże koncerny, jak i małe przedsiębiorstwa. Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i najlepiej się do nich dostosować, oferując materiały, narzędzia i urządzenia idealnie dopasowane. Pozwala nam na to mnogość różnorodnych produktów o specjalnych właściwościach.

Zapewniamy wsparcie techniczne światowej klasy specjalistów z ogromną wiedzą, doświadczeniem i prawdziwą pasją.

Staramy się zawsze znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania dla naszych klientów i robimy to dobrze. Mamy za sobą sztab ludzi zaangażowanych w ten proces, ponieważ współpracujemy z renomowanymi dostawcami, obecnymi na rynku od wielu lat, którzy znają problemy przedsiębiorców, ale także sposoby by im zaradzić.

Współpraca z nami się opłaca.

Zapraszamy do kontaktu!

Piotr Kurc

+48 604 118 027
piotr.kurc@vr-polska.pl

Magda Michalska

+48 518 851 888
magda.michalska@vr-polska.pl

Mariola Hreniak-Bajgerowicz

+48 786 883 866
biuro@vr-polska.pl

Robert Stencel

+48 690 008 210
robert.stencel@vr-polska.pl