Rotary UK jest producentem urządzeń do produkcji cewek oraz sprzętu do naprawy silników .

Różnorodność oferowanych rozwiązań pozwala skomponować swój własny park maszynowy nawet najbardziej wymagającym klientom lub uzupełnić go o brakujące urządzenia. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu przez inżynierów Rotary UK już od wczesnych lat 70, oferowane maszyny cechują się niezawodnością i efektywnością w swoim środowisku pracy. Dużym atutem jest również doskonała znajomość procesów produkcyjnych przez inżynierów konstruktorów, która gwarantuje jak najbardziej optymalne dopasowanie urządzeń do potrzeb klientów. Produkty te wzbogaciły już parki maszynowe wielu przedsiębiorstw na terenie Europy, Afryki i Azji.

Za pomocą swojej strony internetowej Rotary UK umożliwia wirtualne wybudowanie zaprojektowanie fabryki. Ten unikatowy projekt ma za zadanie pomóc nowym podmiotom, dopiero wchodzącym na rynek, rozeznanie potrzeb w zakresie maszyn i urządzeń, a także usprawnienie procesu obsługi zamówień.

Ponadto od 2004 roku firma utrzymuje najwyższe standardy jakości w zakresie projektowania, produkcji, dostawy, napraw i konserwacji maszyn serwisowych, elektromagnesów oraz urządzeń wykonywanych na indywidualne zamówienie. (ISO9001:2015 w 2018; ISO9001:2008 w 2011; ISO 9001:2000 w 2004)

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu oraz na oficjalną stronę producenta Rotary UK